Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

závěsné křišťály CRYSTAL STONE

Závěsné křišťály CRYSTAL STONE nejsou jen kostky dokonale a přesně vybroušeného křišťálu, které dosahují vysoké lomivosti světla, ale také nástroje pro harmonizaci pracovních a obytných prostor. Jemně harmonizují energii místnost a prokazatelně stimulují aktivní složky energií člověka, které jsou pro spokojený a tvůrčí život doma i v zaměstnání rozhodující. Zavěšením křišťálu do okna projasníte a prosvětlíte i tu nejsmutnější a nejtemnější místnost, která jakoby začne dýchat.

JAK KŘIŠŤÁL PŮSOBÍ?

Křišťály evokují pocity tepla a jsou posly světla, kteří pomáhají zintenzivnit a zlepšit myšlení a uvažování. Podle teorie Feng-šuej pomáhají vylepšit partnerské a obchodní vztahy, stabilizují energii, odstraňují stres a mají zklidňující účinky.

KAM KŘIŠŤÁL UMÍSTIT?

Nejatraktivněji působí křišťály zavěšené do oken. Jednak vždy upoutají hrou barev spektrálních složek světla, které se v nich láme a tím vytváří spektrum po celé místnosti a také chrání proti přílišným dávkám energie. Křišťály umístěné do středu v místnosti zaručují stabilitu domu.

               

TOPlist